Następny produkt
System przytwierdzenia sprężystego typu SB W3

System przytwierdzenia sprężystego typu SB W1

System przytwierdzenia sprężystego typu SB W1 to zoptymalizowana wersja systemu przytwierdzenia SB, w której używamy zaprojektowanej i wytwarzanej przez Plastwil przekładki PWE. Jej główną zaletą jest bardzo wysoka zdolność tłumienia obciążeń udarowych, wynosząca 54%. Dzięki temu klasyfikuje się ją do kategorii wysokiego tłumienia drgań zgodnie z wymaganiami normy EN-13481-2:2017.

System przytwierdzenia sprężystego SB W1 przeszedł pomyślnie badania eksploatacyjne, a przekładka PWE jest stosowana w Polsce już od 2006 roku.

Właściwości i zalety systemu typu SB W1:
  • kształt i materiał przekładki PWE znacząco polepszają sprężystość oraz sztywność statyczną i dynamiczną
  • izolacja elektryczna pomiędzy stopką szyny i podkładem powoduje zmniejszenie dynamicznych oddziaływań od taboru przekazywanych poprzez szyny na podkłady
  • przekładki PWE mogą być stosowane w systemach przytwierdzeń sprężystych do wszystkich rodzajów podkładów strunobetonowych oraz jako przekładki ochronne w rozjazdach na podrozjazdnicach betonowych
Plastwil Sp. z o.o. ul. Wierzbowa 2, 64-850 Ujście, tel. +48 672 840 740, fax +48 672 840 378, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.