Wiarygodny partner dla branż automotive, AGD i RTV
Od ponad 35 lat specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Detale z tworzyw termoplastycznych oraz tworzyw modyfikowanych produkujemy na nowoczesnym parku maszynowym.
1 / 3
Poznaj naszą ofertę
Pobierz katalog i zapoznaj się z szerokim wachlarzem możliwości, jakie możemy zaoferować naszym klientom.
2 / 3
Detale na wyciągnięcie ręki
Każdego dnia produkujemy detale wysokiej jakości, które stanowią nieodłączną część codziennego życia ludzi na całym świecie.
3 / 3

Firma

Plastwil od ponad 35 lat specjalizuje się w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku, projektowaniu i budowie form wtryskowych oraz obróbce mechanicznej metali. Podstawowym celem, który sukcesywnie realizujemy od wielu lat, jest budowanie silnej marki, będącej symbolem wysokiej jakości z gwarancją trwałości i bezpieczeństwa.

Wieloletnia tradycja w połączeniu z innowacyjnością oraz indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że każdy nowy projekt traktujemy jak usługę dedykowaną.

Produkty i rozwiązania

Przetwarzamy wiele rodzajów tworzyw termoplastycznych oraz tworzywa modyfikowane. Świadczymy usługi z zakresu badań i analiz tworzyw sztucznych.

Plastwil na świecie

Z sukcesem rozwijamy portfel naszych produktów, dzięki czemu staliśmy się wiarygodnym i solidnym partnerem dla klientów krajowych oraz zagranicznych.

Aktywność sprzedażowa
Izabella Wałkowska
CEO

Jesteśmy dumni, że wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy, pozwoliły nam stać się rekomendowanym dostawcą czołowych firm wykonawczych oraz kooperantów w branży automotive, AGD i RTV.

Aktualności

Stanowimy część dynamicznie zmieniającego się rynku branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy tam, gdzie dzieje się coś ważnego i robimy to, co jest naszą pasją.

22-04-2024
Dotacja SBW3
15-09-2020
Nowy produkt - Plastwil BOX
03-07-2020
Plastwil produkuje przyłbice ochronne!
10-04-2020
Wesołych Świąt!
Plastwil Sp. z o.o. ul. Wierzbowa 2, 64-850 Ujście, tel. +48 672 840 740, fax +48 672 840 378, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.