Najlepsze rozwiązania dla przemysłu kolejowego
Firma Plastwil De Bonte jest doświadczonym producentem najwyższej jakości podkładów strunobetonowych na rynku polskim.
1 / 2
Produkty najlepszej jakości
Nasze strunobetonowe podkłady kolejowe są przeznaczone do wszystkich kategorii linii kolejowych i charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością na obciążenia.
2 / 2

Firma

Firma Plastwil De Bonte jest doświadczonym producentem najwyższej jakości podkładów strunobetonowych na rynku polskim.

Współwłaściciel firmy, De Bonte International, od 26 lat produkuje podkłady strunobetonowe. W sześciu zakładach produkcyjnych powstają podkłady przeznaczone do wszystkich kategorii linii kolejowych, które mogą być stosowane z różnymi typami systemów przytwierdzeń szyn.
Z kolei Plastwil jest od ponad 35 lat wiodącym producentem systemów przytwierdzenia szyn do podkładów. Dzięki lokalizacji w centralnej Polsce zakład produkcyjny w Łodzi umożliwia zaopatrywanie klientów praktycznie na całym obszarze kraju z wykorzystaniem zarówno transportu drogowego jak i kolejowego.

Produkty i rozwiązania

W trakcie procesu produkcyjnego strunobetonowych podkładów kolejowych wykonuje się naciąg zbrojenia siłą około 360 kN, co gwarantuje odpowiednią wytrzymałość podkładu na działanie sił gnących. Taki sposób sprężania ma na celu zapewnienie trwałości i niezawodności podkładu przez okres przynajmniej 40 lat.

Plastwil na świecie

Z sukcesem rozwijamy portfel naszych produktów, dzięki czemu staliśmy się wiarygodnym i solidnym partnerem dla klientów krajowych oraz zagranicznych.

Aktywność sprzedażowa
Izabella Wałkowska
CEO

Jesteśmy dumni, że wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy, pozwoliły nam stać się rekomendowanym dostawcą czołowych firm wykonawczych oraz kooperantów w branży kolejowej i budowlanej.

Aktualności

Stanowimy część dynamicznie zmieniającego się rynku branży kolejowej. Jesteśmy tam, gdzie dzieje się coś ważnego i robimy to, co jest naszą pasją.

22-04-2024
Dotacja SBW3
15-09-2020
Nowy produkt - Plastwil BOX
03-07-2020
Plastwil produkuje przyłbice ochronne!
10-04-2020
Wesołych Świąt!
Plastwil Sp. z o.o. ul. Wierzbowa 2, 64-850 Ujście, tel. +48 672 840 740, fax +48 672 840 378, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.