Najlepsze rozwiązania dla przemysłu kolejowego
Od ponad 35 lat jesteśmy wiodącym producentem elementów do nawierzchni szynowych, w szczególności kompleksowych systemów przytwierdzenia szyn do podkładów.
1 / 3
Innowacyjne produkty najlepszej jakości
Nasze produkty zapewniają najlepsze wytrzymałości na obciążenia, najwyższe współczynniki tłumienia drgań, najwyższą jakość i ekonomiczność zastosowania.
2 / 3
Poznaj naszą ofertę
Pobierz katalog i zapoznaj się z pełną gamą rozwiązań, jakie tworzymy z myślą o potrzebach naszych klientów.
3 / 3

Firma

Plastwil od ponad 35 lat jest wiodącym producentem elementów do nawierzchni szynowych, w szczególności elementów przytwierdzeń szyn do podkładów. Podstawowym celem, który sukcesywnie realizujemy od wielu lat, jest budowanie marki będącej symbolem wysokiej jakości, z gwarancją trwałości i bezpieczeństwa.

Wieloletnia tradycja w połączeniu z innowacyjnością oraz indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że każdy nowy projekt traktujemy jak usługę dedykowaną.

Produkty i rozwiązania

Dostosowanie procesów i produktów do najwyższych światowych i europejskich standardów pozwala naszej firmie realizować wysoce profesjonalne i ambitne projekty technologiczne, dbając przy tym i gwarantując zachowanie najwyższych parametrów jakościowych.

Dla naszych produktów posiadamy świadectwa dopuszczenia do eksploatacji budowli przeznaczonej do prowadzenia ruchu pociągów.

1 / 3
System przytwierdzenia sprężystego typu SB W3
Modyfikacja systemu SB, w której wszystkie elementy przytwierdzenia szyny zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Plastwil.
2 / 3
System przytwierdzenia sprężystego typu W-14
System przeznaczony jest do linii kolejowych kategorii A, B, C i D według PN-EN 13481-2:2017 o maksymalnym dopuszczalnym nacisku na oś 260 kN.
3 / 3
System przytwierdzenia szyn typu ME1/2
System jest stosowany do przytwierdzenia szyn o profilu 60E1/49E1/54UIC w celu zapewnienia wymaganej szerokości toru i docisku szyny oraz ograniczenia przesuwania się szyn względem podkładów.

Plastwil na świecie

Z sukcesem rozwijamy portfel naszych produktów, dzięki czemu staliśmy się wiarygodnym i solidnym partnerem dla klientów krajowych oraz zagranicznych.

Aktywność sprzedażowa
Izabella Wałkowska
CEO

Jesteśmy dumni, że wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy, pozwoliły nam stać się rekomendowanym dostawcą czołowych firm wykonawczych oraz kooperantów w branży kolejowej i budowlanej.

Aktualności

Stanowimy część dynamicznie zmieniającego się rynku branży kolejowej. Jesteśmy tam, gdzie dzieje się coś ważnego i robimy to, co jest naszą pasją.

22-04-2024
Dotacja SBW3
15-09-2020
Nowy produkt - Plastwil BOX
03-07-2020
Plastwil produkuje przyłbice ochronne!
10-04-2020
Wesołych Świąt!
Plastwil Sp. z o.o. ul. Wierzbowa 2, 64-850 Ujście, tel. +48 672 840 740, fax +48 672 840 378, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.