Od lat w dobrej formie

Od 1983 roku działamy w branży kolejowej oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku.

Lata doświadczeń, zdobyta wiedza oraz profesjonalny zespół specjalistów pozwoliły nam stać się nowoczesnym przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 400 pracowników i dostarczającym swoje wyroby na rynki krajowe oraz zagraniczne.

Za cel postawiliśmy sobie zbudowanie silnej marki będącej symbolem wysokiej jakości połączonej z gwarancją trwałości i bezpieczeństwa.

Plastwil tworzą ludzie, których wartość stanowi nie tylko specjalistyczna wiedza, ale i osobiste zaangażowanie w ciągły rozwój firmy.

Jesteśmy kreatywni i otwarci na innowacyjność – nieustannie poszukujemy nietuzinkowych rozwiązań. Pracujemy z pasją, co przekłada się na najwyższą jakość realizowanych przez nas projektów i usług.

Jako firma szczycimy się nie tylko wysoką dynamiką wzrostu, ale również zaangażowaniem w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

Z sukcesem rozwijamy portfel naszych produktów, dzięki czemu staliśmy się wiarygodnym i solidnym dostawcą m.in. dla branży kolejowej, automotive, AGD i RTV.

Każdego dnia produkujemy detale, które stanowią nieodłączną część codziennego życia. Posiadamy własne zaplecze B+R, dzięki któremu oferujemy kompleksowe wsparcie: od projektu do realizacji, zapewniając optymalne rozwiązania odpowiadające potrzebom naszych klientów, branży i rynku.

Wieloletnia tradycja w połączeniu z innowacyjnością oraz indywidualnym podejściem do klienta sprawia, że każdy nowy projekt traktowany jest przez nas jak usługa dedykowana.

Fundusze europejskie

Program Operacyjny na lata 2014 – 2020
„Wzmocnienie potencjału firmy Plastwil Sp. z o.o. poprzez realizację badań B+R dotyczących systemów przytwierdzania szyn SB W3”

Pobierz

Współpraca naukowa

Nieustannie rozwijamy kompetencje w zakresie procesów i produktów poprzez transfer wiedzy i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Współpracujemy z wiodącymi instytucjami naukowo-badawczymi w kraju oraz za granicą. Efektem wspólnych działań są wysokiej jakości innowacyjne produkty, które spełniają wymagające normy krajowe i zagraniczne.

  • Instytut Kolejnictwa w Warszawie
  • Politechnika Poznańska
  • Instytut Obróbki Plastycznej w Poznaniu
  • Technische Universität München
Plastwil Sp. z o.o. ul. Wierzbowa 2, 64-850 Ujście, tel. +48 672 840 740, fax +48 672 840 378, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.